Kategorie

Telefon:604 678 334

Skontaktuj się z naszą infolinią

Infolinia czynna w godzinach 8:00 - 20:00.

Doniczki do storczyków

Jest 6 produktów.


Profesjonalne doniczki do storczyków

Storczyk do niezwykła roślina. Entuzjaści florystyki chwalą jego niezwykłą estetykę, kolor liści oraz kwiatów, a także zwracają uwagę na szczególny rodzaj korzeni. Storczyk charakteryzuje się korzeniami powietrznymi ? nie potrzebuje ziemi, by rosnąć, ponieważ w naturze często przyczepia się np. do gałęzi, na której później rośnie. Doniczki do storczyków to bardzo ważny wybór dla każdego hodowcy tych kwiatów. Odpowiednio dobrana doniczka do storczyka nie tylko eksponuje piękno rośliny, ale też pomaga w pielęgnacji storczyka. Doniczki na storczyki występują w szerokiej palecie kolorystycznej, to także wybór spośród interesujących modeli oraz kształtów odpowiednich do budowy storczyka.

Elegancja akcesoriów do kwiatów

Każda z doniczek do storczyka znajdująca się w ofercie La Decora to produkt wykonany z trwałych, ale łatwych w pielęgnacji materiałów ? zachowanie czystości doniczki czy osłonki na storczyki jest bardzo istotne. Wśród doniczek do storczyków odnaleźć można takie modele, które idealnie będą pasowały nie tylko do barwy rośliny, ale także do stylu danej przestrzeni. La Decora dba o to, żeby każdy z klientów mógł zaopatrzyć się w takie produkty, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom. Osłonki do storczyków wspomagają wzrost rośliny, troszczą się o ich delikatne korzenie. Każda z osłonek na storczyki to gwarancja produktu najwyższej jakości, wykonanego z dbałością o szczegóły. Nic dziwnego, że zaopatrując się w produkty w sklepie La Decora można odszukać idealne doniczki do storczyków.


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. OK