Kategorie

Telefon:604 678 334

Skontaktuj się z naszą infolinią

Infolinia czynna w godzinach 8:00 - 20:00.

Ogólne informacje dotyczące warunków płatności:

Osoby fizyczne: Osoby fizyczne płacą za zamówiony towar i ewentualne koszty dostawy przelewem z góry na podstawie informacji e-mailowej lub telefonicznej od sprzedawcy lub na podstawie faktury proforma. Warunkiem wysłania przez nas towarów jest odnotowany wpływ na konto. Osoby fizyczne mogą również skorzystać z opcji zapłaty przez pobranie.

Firmy: Firmy płacą za zamówiony towar i ewentualne koszty dostawy przelewem z góry na podstawie informacji e-mailowej lub telefonicznej od sprzedawcy lub na podstawie faktury proforma. Stosujemy także formę zapłaty przez pobranie czyli zapłaty przy odbiorze kurierowi firmy spedycyjnej lub zapłatę gotówkową pracownikowi naszej firmy w momencie dostawy. Forma przelewu z odroczonym terminem płatności jest zarezerwowana wyłącznie dla stałych, wieloletnich, znanych nam osobiście Klientów.


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. OK