Kategorie

Telefon:604 678 334

Skontaktuj się z naszą infolinią

Infolinia czynna w godzinach 8:00 - 20:00.

Metal

Jest 17 produktów.

Unikatowe donice metalowe

W asortymencie hurtowni La Decora znajdują się produkty wykonane z różnych materiałów, m.in. plastiku, a także doniczki ceramiczne czy metalowe. Oferta donic stalowych to propozycja dla tych klientów, którzy cenią sobie niepowtarzalna stylistykę, trwałość oraz ciekawy design. Doniczki metalowe to produkty wybierane zarówno do wnętrz, jak i do ozdoby ogrodów, tarasów czy balkonów. La Decora proponuje takie rodzaje donic metalowych jak klasyczne wiaderka ocynkowane, stylizowane wiaderka czerwone lub czarne. Doniczki metalowe są interesującym elementem dekoracyjnym, dzięki któremu każda kompozycja roślinna nabiera niezwykłego charakteru.

Bogata oferta produktów

Donice stalowe to propozycja dla tych, którzy lubią eksperymentować. W ofercie znajdują się nie tylko wiaderka, ale też konewki, podłużne pudełka, produkty w stylu retro. Klienci mogą wybierać spośród różnych kształtów, kolorów oraz wielkości. Donice stalowe są produktem dekoracyjnym, który można użyć do aranżacji nie tylko w połączeniu z roślinami, ale też jako samodzielny element. La Decora proponuje klientom nie tylko szeroki wybór produktów, ale też profesjonalne doradztwo. Dzięki temu możliwy jest najlepszy zakup w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do przyjrzenia się innym kategoriom, gdzie klienci znajdą doniczki do salonu oraz doniczki mrozoodporne, a także druty, siatki itp. Bogata oferta produktów pozwala na złożenie pełnego zamówienia, dzięki któremu każda kwiaciarnia będzie posiadała wszystkie potrzebne do pracy produkty.


Produkty na stronie

Produkty na stronie


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. OK