Kategorie

Telefon:604 678 334

Skontaktuj się z naszą infolinią

Infolinia czynna w godzinach 8:00 - 20:00.

Doniczki plastikowe

Jest 46 produktów.

Lekkie doniczki plastikowe

Jakimi cechami powinna charakteryzować się praktyczna donica? Powinna być wytrzymała, odpowiednio dopasowana do wielkości rośliny oraz korzenia, a także estetyczna. Doniczka plastikowa to opcja, która spełnia wszystkie te wymagania. Produkt ten odznacza się dużą trwałością, ponieważ nawet po jej upuszczeniu donica plastikowa jest zdatna do dalszego użytku. Jednocześnie wszyscy klienci doskonale wiedzą o tym, że donice plastikowe to przedmioty bardzo lekkie, które łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Nawet po posadzeniu rośliny nikt nie powinien mieć trudności z podniesieniem donicy plastikowej, by przenieść ją np. z parapetu na balkon. Materiał, z którego wykonuje się doniczki plastikowe, cechuje się też przyjemną estetyką, jest łatwy w czyszczeniu i odporny na wilgoć czy zmiany temperatury.

Małe i duże donice plastikowe

W ofercie LaDecora znajduje się szeroki wybór doniczek plastikowych. Klienci mogą przeglądać rozmaite modele oraz wielkości produktów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się duże doniczki plastikowe, które sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach, jak i na balkonach oraz tarasach. Wśród dużych donic często wybierane są modele niskie, dzięki czemu klient może tworzyć w nich własne aranżacje stworzone z kilku gatunków roślin. Stanowią one przepiękny, przyciągający wzrok element tarasu lub ogrodu. Duże donice plastikowe to także wybór dla osób, które posiadają okazałe, wciąż rozwijające się rośliny i chcą wyeksponować ich piękno.


Produkty na stronie

Produkty na stronie


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. OK