Kategorie

Telefon:604 678 334

Skontaktuj się z naszą infolinią

Infolinia czynna w godzinach 8:00 - 20:00.

Ogólne informacje dotyczące warunków płatności:

Osoby fizyczne:

Osoby fizyczne płacą za zamówiony towar i ewentualne koszty dostawy przelewem z góry na podstawie informacji, które wygenerował system w czasie składania zamówienia lub na podstawie e-maila podsumowującego złożone zamówienie lub za pośrednictwem systemu płatności internetowych Przelewy24. Warunkiem wysłania przez nas towarów jest odnotowany wpływ na konto. Osoby fizyczne mogą również skorzystać z opcji zapłaty przez pobranie.

Firmy:

Firmy płacą za zamówiony towar i ewentualne koszty dostawy przelewem z góry na podstawie informacji, które wygenerował system w czasie składania zamówienia lub na podstawie e-maila podsumowującego złożone zamówienie lub za pośrednictwem systemu płatności internetowych Przelewy24 lub na podstawie faktury proforma, którą możemy wystawić na życzenie po otrzymaniu zamówienia. Stosujemy także formę zapłaty przez pobranie czyli zapłaty przy odbiorze kurierowi firmy spedycyjnej lub zapłatę gotówkową pracownikowi naszej firmy w momencie dostawy. Forma przelewu z odroczonym terminem płatności jest zarezerwowana wyłącznie dla stałych, wieloletnich, znanych nam osobiście Klientów.


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. OK