Kategorie

Telefon:604 678 334

Skontaktuj się z naszą infolinią

Infolinia czynna w godzinach 8:00 - 20:00.

Miło nam Ciebie powitać na naszej stronie internetowej.

Ladecora.pl to firmowa strona internetowa czołowego w Polsce importera ceramiki i doniczek. W naszej ofercie znajdują się: doniczki, donice, osłonki, wazony, naczynia ceramiczne, patery, różnego rodzaju ceramika dekoracyjna. Przez lata ciężkiej pracy udało nam się wypracować pozycję renomowanego, znanego i cenionego dostawcy, który sprowadza na rynek polski i europejski głównie doniczki ceramiczne. Na naszej stronie internetowej znajdziecie szeroką ofertę osłonek i doniczek ceramicznych w tym niespotykaną ofertę na osłonki do storczyka, specjalizujemy się także w osłonkach ceramicznych o średnicach od 7cm do 40cm proponując na nie prawdopodobnie najlepszą ofertę w Polsce. Bogactwo kształtów, wzorów i  kolorów oferowanych przez nas produktów jest gwarancją Państwa zadowolenia dzięki olbrzymiej ilości różnorodnego asortymentu.

Branżowych Klientów biznesowych (sklepy z dekoracjami, kwiaciarnie, sklepy i hurtownie budowlane, sklepy i centra ogrodnicze, hurtownie florystyczne, stoiska na giełdach hurtowych) zachęcamy do zarejestrowania się na naszej stronie w celu otrzymania odpowiedniego cennika hurtowego, Klientów indywidualnych zapraszamy bezpośrednio do zakupów.

Pozdrawiamy Firma "Konkret", właściciel Ladecora.pl


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. OK